Oficiální webová prezentace Višňového na jižní Moravě

V sobotu prvního června se ve Višňovém uskutečnilo Sportovní odpoledne, jehož program byl koncipován především pro děti. Prostorem veškerého dění s touto akcí spojeným bylo prostředí hasičské zbrojnice a přilehlé parkové plochy. Hlavním pořadatelem této akce, stejně jako v rocích předešlých, byl místní sbor dobrovolných hasičů.

V rámci zahajovacího programu vystoupily, jednou ze svých úspěšných sestav, mažoretky MŠ a ZŠ Višňové Mini Laxssi. Tento druh sportu si ve Višňovém již získal výraznou oblibu, což dotvrzuje i dubnové pořadatelství soutěže Mistrovství republiky v tomto sportu. Pro děti, které přišly v doprovodu svých rodičů a prarodičů, byla hasiči připravena pestrá paleta soutěžních disciplín. Aktivita dětí byla odměněna dárkovým balíčkem, který byl připraven pro každé z nich. Vedle soutěží měli nejenom ti nejmenší možnost zhlédnout i ukázky mysliveckých činností. Mohli se povozit na koni či koňským povozem. Oblíbenou zábavou byl i nafukovací skákací hrad. Ten byl k dispozici po celé odpoledne zdarma dětem k zábavě. To vše se odehrávalo v doprovodu živé hudby, která dotvářela zábavu všech věkových kategorií až do pozdních večerních hodin.

Jak řekl starosta hasičů pan František Šnábl: „Na této akci oceňuji především podíl práce každého z nás hasičů. Vedle toho si velmi vážím i podílu spolupráce dalších organizací.“

Foto zde

Kontakt

Městys Višňové

www.visnove.cz

info(at)visnove.cz

tel.: 515339130

starosta:

+420 602 640 403

místostarosta:

+420 736 531 841

všechny kontakty zde