Oficiální webová prezentace Višňového na jižní Moravě

91_fotbal_150Výsledek zápasu chlapů
TJ Višňové – Bohutice ……………. 5 : 0      ..    (  2 : 0 )
STŘELCI: Indra Tomáš 1x, Cakl Jiří 1x, Březina Roman 1x, Adámek Josef 1x, Adámek Dominik 1x.
SESTAVA: Vyhnálek Vojta, Indra Tomáš ©, Březina Roman, Sláma Josef, Cakl Jiří, Caha Roman, Cakl Daniel, Brodík Rostislav, Šuba Pavel, Adámek Josef, Adámek Václav st.
NÁHRADNÍCI: Adámek Václav ml., Adámek Dominik, Jelínek Tomáš, Adámek Jiří, Havlík Jakub.
Soupeř nastoupil k zápasu v 10, tudíž moc odporu nekladl, myslím že fyzička nám na takovéto soupeře bohatě stačí ale takového soupeře, který proti nám nastoupil, musíme rozdrtit 10:0 a ne jen 5 !!! V dalších zápasech bude potřeba trošku té pohody na kopačkách a hlavně se golově prosazovat, jinak nám naše branky stačit nebudou. Zasloužená výhra ale projev takový neslaný nemastný, bohužel. Díky kluci a příště ať je se na co koukat.

VÝSLEDEK ZÁPAS DOROSTU ” A ”
KAHAN (Zastávka u Brna) – TJ Višňové „A“ …………… 2 : 1      (0 : 0 )
SESTAVA: Adámek Petr, Havlík Jakub ©, Adámek Václav, Pavlas Jan, Novák Marek, Tesař Petr, Šuba Přemysl, , Bulín Luboš, Tesař Karel, Jelínek Tomáš, Adámek Dominik. NÁHRADNÍCI: Jelínek Dominik, Vališ Radim, Filip Bauer, Kláris Lukáš.
STŘELCI: Novák Marek 1x.
Zápas jsme od začátku po taktické přípravě zvládli. První půlku ubránit se proti silnému větru a po změně stran soupeře přetlačit. První půle úkol splněn 0:0 v druhé půli po 12 minutách gol, vše podle plánu ale pak se na nás projevily ty nedoléčené nemoci a sil ubývalo. Soupeř srovnal a pak ze standartky se ujal vedení, ke konci jsme si vytvořili ještě velký tlak a spoustu rohů  ale vyrovnat se nám už nepodařilo.

VÝSLEDEK ZÁPAS DOROSTU ” B ”
TJ Višňové “B” – Oleksovice ………….. 1 : 3    (1 : 1 )
SESTAVA: Adámek Petr, Adámek Václav, Kláris Lukáš ©, Jelínek Dominik, Vališ Radim, Adámek Dominik, Bauer Filip, Scharf Roman, Tesař Petr, Klaudinger Pavel, Bulín Luboš.
NÁHRADNÍCI: Adámek Jakub, Šuba Přemysl, Kelča Štěpán.
STŘELCI: Adámek Václav 1x.
Tenhle soupeř byl na nás příliš silný. Byl silovější, rychlejší a větší, prostě už skoro chlapi. V první půli se nám dařilo trošku držet krok a i vyrovnat po golu soupeře ale v druhé půli došli síly a soupeř trestal. Příště to bude lepší kluci jste dobří a makáte

Výsledek utkání žáků
Tasovice – Jevišovice/Višňové ……… 5 : 2 ……………… ( 3 : 1 )
STŘELCI: Fiala Lukáš 1x, Prodělal Jan 1x.
SESTAVA : Saleta Vojtěch, Fiala Lukáš, Černý Michal ©, Pelaj Libor, Ryšavý Jakub, Heralecký Jakub, Heletej Michal, Hoch Jan, Pospíchalova Aneta, Mairinger Petr, Juránek Pavel, Kandl Tomáš, Fiala Richard, Prodělal Jan, Černý Marian, Šainer Adam, Adámek Karel.
Zápas jsem bohužel neviděl, musel jsem z dorostem do Zastávky u Brna, tak vám musí postačit výsledek ale důležitý není výsledek ale že se i mladí kluci prosazují a nějaké ty goly dáváme a nedostáváme nějaké velké laty J