Oficiální webová prezentace Višňového na jižní Moravě

Kopaná:

Višňové               :              Hevlín                  3 : 1        (2 : 1)    – OP dorost

Višňové               :              Šanov                   14 : 0     (5 : 0)    – OP žáci starší

Višňové               :              Břežany               5 : 0        (1 : 0)    – muži III. B třída

Včera na domácím hřišti přivítali višňovští fotbalisté tým, který po odehraných šesti kolech soutěže vedl tabulku III. B třídy našeho okresu.

Naši hráči se připravili k zodpovědnému výkonu a především domácím fanouškům ukázali, že danou soutěž pojímají velmi zodpovědně.

Hledat rozhodující momenty zápasu je vždy diskutabilní. Tím včerejším však bezesporu je branka v závěru prvního poločasu, na kterou navazovala branka na začátku druhého poločasu. Od těchto chvil soupeř z Břežan se postupně poddával hořkosti porážky, kterou domácí umocňovali každou další vstřelenou brankou.

Potlesk od početného stavu domácích fanoušků byl skutečně potěchou pro hráče, kteří odvedli maximálně soustředěný výkon.

Lední hokej

Pro hokejové družstvo „Starých pánů“, které je v převážné míře tvořeno hokejisty Višňového započala sezóna přátelských utkání proti obdobnému družstvu Bantic. Tyto utkání jsou hrávána v opakujícím se čtrnáctidenním cyklu do konce sezony ledního hokeje na Zimním stadionu ve Znojmě.

V pátečním prvním utkání zvítězili naši hokejisté rozdílem 6 branek.