Oficiální webová prezentace Višňového na jižní Moravě

Archiv pro měsíc: Říjen 2017

Díky podpoře z Nadace ČEZ v oblasti stromy byla v rámci akce „Lipová výsadba Višňové 2017“ doplněna lipová alej v části Dědina. Bylo vysazeno i několik lipových stromů v prostoru zvaném Ovčírna.

DSC_0276Tak začneme hádankou. Právě teď (25.10.2017, 20.34 hod.) slaví vítězství nad Spartou Praha v MOL Cupu. Stabilní součást obrany Baníku Ostrava. Reprezentant České republiky do 21 let. Už víte? No jasně! Jakub Pokorný. Odchovanec višňovského fotbalu si minulou neděli našel čas a zašel za našimi žáky, aby shlédl jejich zápas a poté si s nimi popovídal. S úžasem na rtech poslouchaly naše nejmenší naděje příběh o tom, jak trnitá a zároveň krásná je cesta až na vrchol. Příběh o tom, kolik volného času a financí museli obětovat rodiče. Příběh o tom, kolik stovek hodin dřiny a tréninku za každého počasí je potřeba obětovat. Celý příspěvek

IMG-20171016-WA0037Letošnímu císařskému posvícení připadl víkend 14. a 15. října.

Každoročně je pro posvícení připravován bohatý program. Stejně tak tomu bylo i pro letošní rok.

Na pátek připadlo stavění máje, kterou chlapci přivezli, aby ji dívky velmi pěkně nazdobily. Máj vztyčili tradičně na místě před Restaurací U Brázdů.

Na sobotní dopoledne připravil program městys. V prostoru Dvora připravil pan Mirek Klouda zabijačkové speciality, které zde měli možnost si lidé zakoupit a ochutnat. Vedle toho zde bylo i několik stánků, kde si mohli lidé zakoupit textilní výrobky, produkty zdravé výživy nebo si zakoupit či objednat přírodní vazby k památce zesnulých.

V průběhu soboty odehráli fotbalisté tělovýchovné jednoty všechny zápasy tohoto podzimního kola. Své fotbalové mače tak odehrály týmy mužů „A“ i „B“, dorostenci a starší žáci. S výsledky a podanými výkony se můžete seznámit na stránce  http://fotbal.visnove.cz/. Celý příspěvek

Kontakt

Městys Višňové

www.visnove.cz

info@visnove.cz

tel.: 515339130

starosta:

+420 602 640 403

místostarosta:

+420 736 531 841

všechny kontakty zde