Oficiální webová prezentace Višňového na jižní Moravě

Archiv pro měsíc: Červenec 2015

poznej svého farmare

Datum: 1.8.2015  10:00 – 15:00
Kategorie: Den otevřených dveří, exkurze

První srpnový den bude v projektu Poznej svého farmáře patřit rodinné farmě AZV. Naleznete jí v malebné jihomoravské vesničce na adrese Višňové 298 na Znojemsku.

Rodinná firma Marty a Václava Adámkových se zabývá pěstováním brambor a zeleniny ve Višňovém
v okrese Znojmo. Farma je členem Svazu ekologických zemědělců a její výrobky mohou být označeny ochrannou známkou PRO-BIO a známkouEKOLOGICKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ-BIO. Celý příspěvek

IMAG0026 1Stalo se již pro městys Višňové tradicí pořádání Višňovského kulturního léta. Příprava toho letošního stejně jako u ročníků předešlých započala po skončení toho léta předchozího. Především organizace a zařizování osnovy programu nese své. Vlastní organizace má své finále vždy před začátkem daného léta.   

V pondělí 6. července byl filmovým festivalem zahájen, jak již je výše uvedeno, 5. ročník Višňovského kulturního léta. V překrásném přírodním prostředí zámeckého parku zajišťoval projekci Kinematograf bratří Čadíků, tedy Josef Čadík. Kulturní léto zahájil starosta Vladimír Korek. Při svém slovu především vyjádřil poděkování všem těm, co tomuto kulturnímu pásmu fandí a podporují je. Poděkoval všem, kdo se sponzorsky na této akci podíleli.  Na závěr popřál celé akci úspěch, podporu a ocenění diváky.

Větší část programu kulturního léta se odehrává v areálu zámeckého parku, kde nechybí ani perfektně zorganizované zázemí, kterým je doplňován pro návštěvníky a diváky veškerý servis. Celý příspěvek

Kontakt

Městys Višňové

www.visnove.cz

info@visnove.cz

tel.: 515339130

starosta:

+420 602 640 403

místostarosta:

+420 736 531 841

všechny kontakty zde